NewConnect Club: Co to znaczy innowacyjność?

Aktualności

logo NC Club
Co to znaczy innowacyjność? Jak doceniają ją inwestorzy? Jak zwiększyć wycenę spółki kilka/naście/dziesiąt razy modyfikując strategię rozwoju i pozyskując kapitał niezbędny do jej realizacji?
Podczas spotkania NC Club 30 maja 2008 r. dyskutowali Prezes GPW Ludwik Sobolewski, Jacek Orzeł, Prezes Zarządu Orzeł SA, Krzysztof Urbanowicz, Prezes Zarządu IndexCopernicus International SA oraz wszyscy zebrani. Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową ze spotkania.
NewConnect Club
„NewConnect Club” to organizowane przez New Europe Events i Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie popołudniowe, nieformalne spotkania networkingowe, odbywające się w Sali NewConnect GPW. Do udziału w spotkaniach „NewConnect Club zapraszamy kadrę menedżerską i przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem NewConnect, a także członków rynku – doradców, maklerów, spółki notowane na NewConnect.
Każde spotkanie cyklu „NewConnect Club” ma swój temat przewodni związany z szeroko rozumianym biznesem i rozpoczyna się krótką prezentacją, po której następuje część networkingowa imprezy. Ta część spotkania odbywa się na stojąco, co ułatwia uczestnikom przemieszczanie się i networking.
Celem spotkań „NewConnect Club” jest propagowanie wiedzy o możliwościach pozyskania finansowania/exitu przez NewConnect wśród dynamicznie rozwijających się firm, przedsiębiorców i inwestorów, a także prezentowanie dobrych praktyk wśród społeczności inwestorów, menedżerów spółek już notowanych na NewConnect lub pretendujących do debiutu oraz networking w nieformalnej atmosferze.Oficjalna strona spotkań NewConnect Club: http://www.ncclub.pl