New Europe Events przedstawia NewConnect Club

Aktualności

logo NC Club
„NewConnect Club” to organizowane przez New europe Events i Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie popołudniowe, nieformalne spotkania networkingowe, odbywające się w Sali NewConnect GPW. Do udziału w spotkaniach „NewConnect Club zapraszamy kadrę menedżerską i przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem NewConnect, a także członków rynku – doradców, maklerów, spółki notowane na NewConnect.
Każde spotkanie cyklu „NewConnect Club” ma swój temat przewodni związany z szeroko rozumianym biznesem i rozpoczyna się krótką prezentacją, po której następuje część networkingowa imprezy. Ta część spotkania odbywa się na stojąco, co ułatwia uczestnikom przemieszczanie się i networking.
Celem spotkań „NewConnect Club” jest propagowanie wiedzy o możliwościach pozyskania finansowania/exitu przez NewConnect wśród dynamicznie rozwijających się firm, przedsiębiorców i inwestorów, a także prezentowanie dobrych praktyk wśród społeczności inwestorów, menedżerów spółek już notowanych na NewConnect lub pretendujących do debiutu oraz networking w nieformalnej atmosferze.
Inauguracyjne spotkanie „NewConnect Club” odbyło się 28 kwietnia 2008 r. Gospodarzem NCClub był Pan Adam Maciejewski, Członek Zarządu GPW. Gościem specjalnym był Alex Osadzinski, polskiego pochodzenia menedżer i przedsiębiorca. Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową ze spotkania, prezentacją Power Point Alexa Osadzińskiego, a także do dyskutowania na temat NCClub na forum NewConnect All the People.
Oficjalna strona spotkań Newconnect Club: http://www.ncclub.pl